SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,10 lat Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA
Oblackie Centrum NINIWA w Kokotku świętowało 10-lecie istnienia. W jubileuszowej uroczystości uczestniczył wojewoda Jarosław Wieczorek, a także poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwiga Wiśniewska, przedstawiciele służb mundurowych oraz liczne grono młodzieży zaangażowanej w działalność ośrodka.

W ramach obchodów odbyło się spotkanie podsumowujące 10 lat istnienia Oblackiego Centrum NINIWA, podczas którego podziękowano wszystkim przyjaciołom i osobom tworzącym ośrodek. O znaczeniu kapitału ludzkiego, a zwłaszcza młodzieży, w budowaniu wspólnoty wspomniał w swoim przemówieniu również wojewoda Jarosław Wieczorek. Po spotkaniu odprawiona została uroczysta msza święta pod przewodnictwem bp Jana Kopca.

OCM NINIWA w Kokotku to miejsce, gdzie młodzież może wspólnie się rozwijać oraz dyskutować m.in. na tematy związane z wiarą i innymi życiowymi wartościami. Ośrodek można odwiedzać indywidualnie bądź w zorganizowanych grupach. Centrum daje możliwość uczestnictwa w rekolekcjach oraz w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych i kulturalnych

Data dodania artykułu: 2018-07-03
Autor artykułu: Śląski UWstat4u