SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Ruszyło II Ogólnopolskie Forum Samorządów na Podkarpaciu
W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce rozpoczęło się II Ogólnopolskie Forum Samorządów. To wydarzenie z udziałem posłów i senatorów, samorządowców, ministrów, przedstawicieli rządu RP, ludzi świata biznesu, gości z Polski i zagranicy.

Wszyscy oni będą dyskutować o roli samorządów w budowaniu lokalnych i regionalnych wspólnot, o perspektywach rozwoju samorządów różnych szczebli oraz nowym wymiarze samorządności w świetle następujących w Polsce zmian prawnych i społecznych.

II Ogólnopolskie Forum Samorządów to niezwykła okazja do rozmów i debat związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego w Polsce. To miejsce wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy samorządowcami. Organizatorami przedsięwzięcia są Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Wojewodę Podkarpackiego przy wsparciu Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego.

Zwieńczeniem całego dnia dyskusji będzie II Samorządowy Bal Charytatywny, organizowany wspólnie przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych oraz Fundację Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci.

Data dodania artykułu: 2018-02-11
Autor artykułu: UMWP /Aleksandra Gorzelak -Nieduży
stat4u