SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Co gryzie Facebooka?
Do tej pory wydawało się ,że Facebook tępi treści prawicowe, patriotyczne czy narodowe. Teraz chyba zabrał się za polską innowacyjność? /ZOBACZ FILM/

Od dwóch miesięcy funkcjonuje na Facebooku strona pod tytułem "Magnetoterapia polem stałym" Dotyczy ona innowacyjnej i pionierskiej metody walki z bólami kręgosłupa. Ale nie tylko. Metoda która z trudem przebija się do osób cierpiących na te dolegliwości reklamowała się na Facebooku płacąc amerykańskiej firmie za reklamę niemałe pieniądze. Niestety dzisiaj Facebook stwierdził,ze reklama Kompresu Magnetycznego nie spełnia ich standardów i zablokowali możliwość dalszej nawet odpłatnej reklamy. Trzeba zaznaczyć ,że przez dwa miesiące te same reklamy były zatwierdzane i funkcjonowały w sieci.

Zobacz na Facebooku TUTAJ

Podobnie było z naszym tytułem prasowym www.super-polska.pl który był blokowany na Facebooku przez dwa i pół roku , naszym zdaniem bezprawnie. Obecnie czekamy na rozpoczęcie procesu sądowego który wytoczyliśmy temu światowemu gigantowi medialnemu i finansowemu. Materiał dowodowy jest tak silny, że mamy zamiar wygrać ten proces!

Data dodania artykułu: 2019-06-10
Autor artykułu: redakcjastat4u