SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,W sobotę 6 czerwca kolejna edycja Olsztyńskiego Festiwalu Baniek Mydlanych
O godzinie 14:00 w Parku Centralnym rozpocznie się II edycja Olsztyńskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem integracji międzypokoleniowej. Wspólna zabawa potrwa do godziny 18:00. W programie imprezy przewidziane jest wspólne puszczanie ogromnych baniek mydlanych, jednak jak podkreślają organizatorzy nie jest to jedyna z tegorocznych atrakcji.
Z roku na rok staramy się uatrakcyjniać formułę festiwalu, dlatego jutro zabawę mieszkańcom i przyjezdnym uatrakcyjnią m.in. koncert zespołu reggae Lonely Tree Soundsystem, wspólne tańczenie Zumby z trenerem Michałem Młyńskim czy treningi siatkarskie z Pawłem Papke – podkreślają organizatorzy Rafał Ostoja-Lniski, Krystian Kulas i Paweł Klonowski.

Mamy nadzieję, że w przeciągu kilku lat uda się stworzyć wydarzenie, które będzie nie tylko atrakcją dla mieszkańców, ale i magnesem dla odwiedzających Olsztyn turystów – dodają.

Podczas imprezy odbędą się również ogólnomiejskie konsultacje dotyczące składania wniosków do tegorocznej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego, a także rozpowszechniane będą informacje poświęcone ekologii i selektywnej zbiórce odpadów prowadzonej przez Olsztyński Zakład Komunalny.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.facebook.com/BankowyOlsztyn

Data dodania artykułu: 2015-06-06
Autor artykułu: źródło-UM Olsztynstat4u