SuperPolska.pl - Gazeta internetowa,Auto Forum Suppliers 2015 w Opolu
Celem tego branżowego spotkania jest umożliwienie nawiązania współpracy pomiędzy firmami motoryzacyjnymi. Wydarzenie adresowane jest do firm poszukujących partnerów biznesowych (nabywców jak i dostawców) zainteresowanych poszerzaniem kontaktów handlowych. Po raz pierwszy odbywa się w stolicy Opolszczyzny, gdzie branża motoryzacyjna rozwija się coraz prężniej.

Auto Forum Suppliers adresowane jest do firm wytwarzających produkty i usługi skierowane do branży motoryzacyjnej: OEM’s, dostawców i poddostawców ze szczególnym uwzględnieniem firm poszukujących partnerów biznesowych. Uczestnikami są różnej wielkości firmy (małe, średnie, duże) w różnych grupach materiałowych pochodzące z krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Na 2 dni do Opola zjechali zarówno przedstawiciele zarządów i dyrekcji firm jak również całe działy zakupów i jakości ze strony klientów oraz dostawców.

– Do głównych założeń programowych forum należą prezentacje projektów, prezentacje szczególnych uwarunkowań i potrzeb ze strony klientów, wystawy produktów na stoiskach oraz rozmowy kooperacyjne z nabywcami a także według indywidualnych ustaleń uczestników – wyliczają organizatorzy. Auto Forum Suppliers odbywa się też według określonej, sprawdzonej już formuły. Składają się na nią:

Seminarium – prezentacje mające na celu szersze wyjaśnienie zasad współpracy z potencjalnymi Klientami zawierać będzie tematy związane z procesami zakupów, istotnymi wymaganiami klientów, oczekiwaniami lub procedurami zakupowymi .

Wystawa – eksponowane będą zarówno produkty, które potencjalni Klienci chcą zakupić jak i produkty, które dostawcy są w stanie wykonać oraz usługi.

Rozmowy handlowe – zorganizowane według klucza produktowego spotkania B2B pomiędzy potencjalnymi nabywcami a dostawcami, oraz pozostałe organizowane samodzielnie przez uczestników według indywidualnych ustaleń pomiędzy zainteresowanymi stronami.

Wieczorny bankiet – pozwalający kontynuować rozmowy oraz nawiązywać nowe kontakty w nieco swobodniejszej atmosferze.

– Obecność tego wydarzenia w Opolu po raz pierwszy to bardzo ważny sygnał dla całej branży motoryzacyjnej. Ta w naszym mieście ma się coraz lepiej, czego najlepszym przykładem może być ogromna inwestycja firmy Polaris – ocenia Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola. – Rynek motoryzacyjny przeżywa dobry okres, Opole posiada dobrą lokalizację i ofertę skierowaną do tego typu inwestorów. Co więcej, do organizacji tego typu wydarzeń jak Auto Forum Suppliers jesteśmy doskonale przygotowani od strony logistycznej. CWK kapitalnie spełnia tu swoją rolę – dodaje.

Data dodania artykułu: 2015-06-19
Autor artykułu: źródło-www.opole.pl
stat4u