Czy kolczyki kwiatuszki można nosić na eleganckie imprezy?

Jeśli chcesz nabyć kolczyki kwiatuszki, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki/kwiatki

Od wieków jeden z najpopularniejszych motywów używanych przez jubilerów to kwiaty oraz ogólnie przyroda. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest sporo. Wśród najistotniejszych podać należy ewidentnie znaczne zróżnicowanie tego rodzaju motywów, które powoduje, że błyskotki z kwiatami noszą zarówno przez kilkuletnie dzieci, jak i dojrzałe kobiety. Nie możemy zapominać także o atrakcyjnym wyglądzie, którym częstokroć wyróżniają się kolczyki kwiatuszki tudzież inna biżuteria na bazie motywów florystycznych – ta wszak znakomicie pasuje zarówno do stylizacji casualowych, jak i szykownych, wieczorowych sukienek. Jak zatem wybierać kolczyki kwiatki, żeby wspaniale się prezentowały?

Kolczyki kwiatki – poprawnie dopasuj je do danej kreacji

Kolczyki kwiatuszki potrafią być naprawdę efektownym uzupełnieniem każdej kreacji – niejednokrotnie okazują się wręcz dominującym jej akcentem. Żeby tak jednak było, trzeba je dobrze dobrać do danej stylizacji. Gdy mówimy o strojach wieczorowych bądź tych ubieranych na oficjalne wydarzenia, najlepszym wyborem do nich są bez wątpienia kolczyki kwiatuszki wzbogacone kryształkami Swarovskiego lub drogimi kamieniami. Przy mniej formalnych, codziennych stylizacjach dobrze zaś będą wyglądać kolczyki emaliowane. Zwróćmy także uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki z motywami florystycznymi na ogół zakłada się na sztyfty. Odrębną grupę tworzą kolczyki produkowane z przedtem nieczęsto stosowanych w branży jubilerskiej surowców, jak przykładowo drewno, żywica epoksydowa czy ceramika.

Nie tylko kolczyki kwiatuszki. Pozostałe motywy florystyczne

Pozostając wciąż w temacie kolczyków kwiatuszków, trzeba napomknąć o tym, iż kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który zdobył serca jubilerów. Sporym popytem cieszą się też wzory inspirowane sylwetce liści i kłączy. Nieco mniej popularne – aczkolwiek możemy kupić je w sklepach – to kolczyki z motywami pełnych roślinnych sylwetek bądź owoców.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]