Klasyczne czy z oczkiem – wybieramy srebrne pierścionki

Chcesz zamówić pierścionki? Wejdź na www.pierscionkisrebrne.pl

Srebrne pierścionki to symbol ponadczasowej wytworności. Biżuterię wykonaną z tego pięknego stopu powinna mieć w swojej szkatułce każda dbająca o siebie Polka. Zobaczmy więc, czym wyróżniają te eleganckie pierścionki, będące ozdobą damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej solidne?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro jest surowcem elastycznym, nieodpornym na wszelkie urazy mechaniczne i jako pierścionek może szybko się poniszczyć. W sklepach kupimy więc najchętniej wybierane przez kobiety srebrne pierścionki robione z próby 925. Możemy pokusić się o pierścionek jednolity lub nieco zaszaleć. Te najbardziej zjawiskowe wysadzane są cyrkoniami, szmaragdami, szafirami, a nawet brylantami. Ogromnym plusem dodatków zrobionych ze srebra jest opcja – w razie potrzeby – poddania ich korekcie wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki wyglądały wyjątkowo jak najdłużej, pamiętajmy o ich częstym pielęgnowaniu.

Czy w sklepach internetowych kupimy oryginalne srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie jubilerskim kupimy piękną biżuterię. Zamiast jednak tracić majątek w tradycyjnych salonach, warto poszperać też w sklepach internetowych, gdzie ceny są aż o 20% niższe. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w rozmaitych rozmiarach, ozdobione szykownymi kamieniami. Nie musimy chodzić po sklepach, a w razie potrzeby możemy odesłać zamówienie z powrotem. Takie zakupy w Internecie to duży asortyment i prawdziwa radość dla każdej damy.