Kolczyki serca – kilka porad na początek

Zobacz, gdzie kupić kolczyki serca.

Kolczyki serduszka są chętnie nabywanym rodzajem biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na wszelkie okazje, wyśmienicie uwydatniają urodę, są również znakomitym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z jakich surowców zwykle są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – wzór nie tylko dla dzieci

Motyw serca jest częstokroć używany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do projektowania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serca stanowią delikatny dodatek do wielu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest zwykle wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki na sztyftach nie dominują stylizacji, jedynie w delikatny sposób uwydatniają naturalną urodę kobiety. Z kolei długie kolczyki serca mogą być zastosowane do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Tego typu kolczyki nadadzą się na romantyczne kolacje, bale sylwestrowe oraz wieczory w teatrze i rewelacyjnie komponują się one z szykownymi sukniami. Z kolei najmłodsi mogą ubrać kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serca – świetny upominek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można dostać kolczyki serduszka wyprodukowane ze srebra i złota. Popularne są też modele pozłacane – niedrogie, a zarazem wyglądają nadzwyczaj wspaniale. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane szlachetnymi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym bądź szafirowym, a także modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Matki, rocznicę ślubu oraz z mnóstwa innych sytuacji. Wręczone ukochanej kobiecie – babci, żonie czy też narzeczonej, kolczyki serca będą zawsze przypominać o istniejącym między wami uczuciu, szacunku i miłości.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]