Kolczyki z koralem

Kup kolczyki z koralem.

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są już od wieków. Mówi się, że zmniejszają nerwowość. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada również właściwości regenerujące: działa korzystnie na układ krwionośny, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali charakteryzują się uniwersalnością i nigdy nie są ani zbyt ozdobne, ani nadto skromne. Ten typ biżuterii można nosić na co dzień, do casulaowych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralem to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w zestawie z letnią spódnicą doda Ci wdzięku.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]