Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Zainteresowany biżuteria srebrna sklep internetowy? Skieruj się tu

Jest z ludźmi od tysięcy lat i pomimo dostępności różnych innowacyjnych projektów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swoistą ozdobą człowieka, a także pozwala na wyrażenie własnego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie często noszą panie oraz mężczyźni, dzieci oraz dorośli, osoby z najróżniejszych klas społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Mocne strony srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii jest na pewno to, że jej stosowanie pozwala ustrzec się różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro posłuży wiele czasu, ale powinniśmy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować czy uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]