Srebrne kolczyki idealne na prezent

Zobacz, gdzie kupić kolczyki srebrne

Jednymi z najczęściej kupowanych przez panie elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i mniej formalną. Przekonajmy się w czym tkwi tajemnica, że są tak chętnie kupowane, a także gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – które kupić

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych kształtach. Najpopularniejsze są urocze wkręty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie często poszukiwane są wiszące dodatki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Mogą być okraszone drogocennymi klejnotami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie dzieje się w przypadku ozdób z plastiku. Wybierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz sposób ich wykończenia – najbardziej gustowne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki musimy dobrze czyścić i na bieżąco usuwać wszelkie zabrudzenia, żeby ciągle prezentowały się jak nowe. Należy odkurzać je co jakiś czas suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne specyfiki pielęgnujące, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki trzymać w szczelnych szkatułkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych metod czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu preparaty mocno niszczą delikatną fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór biżuterii jest niewątpliwie w e-sklepach, które zapewniają szybką dostawę i rozmaite promocje. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane Polki.