Wyjątkowa biżuteria z koralem

Jeśli chcesz zamówić biżuterię z koralem, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, symbolizuje bogactwo i siłę. Wielu ludzi wierzy, iż biżuteria z koralem strzeże przed negatywną energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci zaś, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej spotykany jest w kolorach białych, czerwonych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedożywienie, zaleca się noszenie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala przede wszystkim związane są z kobietami. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie rodzinne.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]