Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Więcej o bransoletkach z koralikami na www.bizutik.pl

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które będą odpowiednie na wszystkie wyjścia. Możemy sami je zrobić w zaciszu domowym lub nabyć w sklepie. Jednakże pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki staną się oryginalne.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najpopularniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy pomocy igły, nitki, szydełka i zestawu koralików możemy skomponować niespotykaną biżuterię. Jest to łatwa technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym fasonie.Ponadto, w Sieci mamy dostęp do wielu stron, na których możemy obejrzeć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie tworzyć bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Metodę Peyote stosujemy, jeśli pragniemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu takiej ozdoby potrzebujemy: koralików, nitki lub żyłki i igły. Musimy się uzbroić w cierpliwość, ponieważ ten sposób należy do bardziej pracochłonnych niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest ogromna ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, po przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przenikanie barw.
Obecnie popularne są komputerowe wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii staje się znacznie szybsze i łatwiejsze.Oczywiście, nie każdy posiada zdolności potrzebne do zrobienia bransoletek z koralikami. W takiej sytuacji można znaleźć wiele oryginalnych egzemplarzy w Internecie i sklepach stacjonarnych.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]