Zalety kolczyków na sztyftach

Dowiedz się więcej o kolczyki sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa zarówno wykorzystany do ich wyrobu kruszec, wzór oraz szlachetne minerały, ale też rodzaj zapięcia. Na rynku znajdziemy różne typy zapięć – na przykład wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które lubią minimalizm oraz wygodę, bo małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy oraz te, które śmiało można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach są często bardzo eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem okażą się niewątpliwie srebrne kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi minerałami – topazem lub bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, lecz stylowych kreacji – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty i prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zadziwić

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do codziennych kreacji. Do biura warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – prezentują się niemal tak dobrze, co prawdziwe, a ich możliwe zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną ozdobą.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]