Chcesz rozwinąć swoją firmę? Skorzystaj z kredytu dla firm

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, z pewnością doświadczyłeś trudniejszych momentów pod kątem finansowym. Partnerzy, którzy spóźniają się z opłaceniem należności bądź nieplanowane wydatki na rozwój działań – takich sytuacji może być wiele. Remedium może kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Jest wiele metod na wsparcie działalności firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm pomaga realizować ich potrzebę rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm będzie zbawiennym zastrzykiem finansowym w gorszym okresie działalności. Przy wyborze odpowiedniego kredytu należy kierować się dopasowaniem oferty do wdrożonego modelu biznesowego. Na przykład jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu, powinniśmy odszukać taką ofertę, która godzi się na powyższą metodę rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu przedsiębiorcom udzielano kredytu dla firm bez zaświadczeń z US i ZUS, a nawet bez wykazania dochodu i obrotu. Aby dołączyć do grupy usatysfakcjonowanych kredytobiorców, należy skonsultować się ze sprawdzonym doradcą kredytowym znającego wszelkie obecne na rynku oferty i będzie w stanie znaleźć tę najbardziej opłacalną. Będzie on pomocny także w przypadku, gdy chcesz uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów KRD i BIG.

Kredyt dla firm dla nowych przedsiębiorstw

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki ze względu na krótki staż firmy, nie załamuj rąk. Na rynku funkcjonują oferty banków, kierowane do młodych przedsiębiorstw. Niektóre z nich są dostępne nawet dla firm, które zostały dopiero założone! Tutaj jednak również niezbędna okaże się rozmowa z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po zarejestrowaniu przedsiębiorstwa.