Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Więcej o automatycznej windykacji należności.

Właściciele firm nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla największych firm

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie napotykają problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, wobec tego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych czy prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]