Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Dowiedz się więcej o górskich wyprawach.

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni bezpieczne i świetnie opracowane eskapady w gronie profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o dużej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich okolicznościach. Firma angażuje profesjonalnych liderów i przewodników znających dogłębnie naturę górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z członkami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Himalaje i Alpy.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]