Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

Jeśli chcesz nabyć tabliczki na drzwi, koniecznie wejdź na www.poniedzialek.pl/tabliczki-informacyjne-na-drzwi

W każdym budynku ulokowanych jest całe mnóstwo różnorakich pokoi o większym bądź mniejszym znaczeniu. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale też osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym odznaczają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Właściwe oznakowanie budynku podnosi przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy chodzi o urząd, biuro, przedszkole czy sklep – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odnalezienie sali, która aktualnie jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, urzędów oraz banków tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy dochodzi do odejścia pracownika, dane na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba wszak wydawać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu konkretnej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznakować punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są na ten moment bardzo popularne. Często na tych tabliczkach oprócz samego napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz takiego rodzaju znaku jest zatem naprawdę czytelny. Wspomnieć warto także, że tabliczki informacyjne wiesza się również przy wejściu do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Kontakt:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]