Instalacje teletechniczne – główne moduły

Uzyskaj więcej szczegółów o instalacjach teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne sieci telewizji kablowej to rozbudowana infrastruktura w której zakres wchodzi wiele rozmaitych urządzeń – od elementarnych po zaawansowane technicznie. W Polsce istnieją fachowe firmy, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi proponują i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – w nieruchomościach

Instalacje teletechniczne to urządzenia takie jak: anteny offsetowe, LNB – konwertery SAT, pasmowe wzmacniacze wielokanałowe, zwrotnice antenowe, odbiorniki optyczne. Na rynku dostępne są także wzmacniacze magistralne, kable telekomunikacyjne, transmodulatory i systemy PON – GEPON. Sprzęty tego typu montowane są na osiedlach mieszkaniowych, w szpitalach i domach wielorodzinnych. Firmy specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast między innymi planowaniem instalacji i produkcją konkretnych modułów. Instalacje teletechniczne opierają się na wytrzymałych komponentach i profesjonalnym montażu – dlatego niezastąpiona jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – wsparcie profesjonalnych podmiotów

Istotne jest też, aby instalacje teletechniczne były zgodne z polskim prawem. Z tego też powodu potrzebne jest doradztwo techniczne specjalistycznych podmiotów, które zagwarantują odpowiednie narzędzia a także zaproponują najwyższej jakości urządzenia dobrane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko potrzebują także serwisowania, dlatego bardzo istotna jest opieka pogwarancyjna. Korzystają z niej przeważnie inwestorzy budowlani.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]