Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

Dowiedz się, gdzie zamówić wzmacniacz szerokopasmowy, wejdź na https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt wykorzystywany przez operatorów kablówek. Zostało ono zaprojektowane w celu zwiększenia i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do poszczególnych telewizorów. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego właściwości?

Wzmacniacz szerokopasmowy – znakomitej jakości sygnał

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych funkcjonują najczęściej w paśmie 30 Hz – 1 GHz. Świetnie niwelują różne nieprawidłowości wywołane najczęściej przez internet bezprzewodowy oraz pozwalają na odbieranie treści zwrotnych. Zazwyczaj umieszczone są w blokach, gdzie mieszkają ostateczni odbiorcy sygnały telewizyjnego. Zasilanie modułów odbywa się zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest bardzo dobrej jakości, a eksploatacja wzmacniacza przystępna. Urządzenia te charakteryzują się wysokim poziomem wyjściowym – w granicach 122dBuV. Poziom może być różny, uzależnione jest to bowiem od używanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – niski pobór mocy

Regulacja parametru toru RF nie nastręcza trudności. Odbywa się to przy pomocy modułów WHX-823 lub wkładek JXP. Do wzmacniaczy zaimplementowano również profesjonalne zabezpieczenie przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są niezwykle praktyczne. Zaawansowane technicznie modele mają wbudowany specjalny filtr zakłóceń. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i zapewniają widzom świetną siłę sygnału w warunkach domowych. Dużą zaletą jest także energooszczędność na poziomie do <5,5W.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]