Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Dostawca przekładni planetarnych - zobacz co może Ci zaoferować.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz szerokie zastosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, przekładni planetarnych i falowych, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, dużej wilgotności (nawet do 95%), a także przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]