Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Dowiedz się więcej o podporach szalunkowych na sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. W jaki sposób są wykorzystywane? Kiedy warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich zastosowanie

Pośród szalunków wyróżniamy deskowania do wykopów, ścienne i podpory stropowe. Ten ostatni wariant wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu cementem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią też drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezbędne w czasie prowadzania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala korzystać z nich w różnych sytuacjach. Standardowo na rynku dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm lub od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – najpopularniejsi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną trwałością, są też łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Wśród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, a także elementy produkowane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na szczególną uwagę zasługują podpory Peri wyróżniające się wysoką jakością, nowatorskimi rozwiązaniami oraz przemyślaną konstrukcją. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie mnóstwo firm budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – przystępne ceny sprawiają, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Kontakt:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]