Wynajem szalunków – dlaczego warto?

Na abcszalunki.pl dowiesz się wszystkiego o wypożyczalni szalunków

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, jednak łatwo zaobserwować również wersje zrobione ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Jednak ze względu na duże ceny nie zawsze ekipy remontowe mają swoje szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę wszak po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich firm?

Zakup swoich szalunków okaże się trafionym pomysłem dla firm często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli jednak wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością danej ekipy, warto sprawdzić atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Głównie ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w sezonie okaże się bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto nadmienić również o komforcie, gdyż trzymanie sporadycznie używanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej wybrać ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu otrzymamy pewność, że szalunki będą solidne oraz funkcjonalne. Bardzo ważna okaże się również obsługa klienta – w sytuacji, gdy zbliża się termin startu prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości warto z kolei skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o ofercie konkretnego przedsiębiorstwa piszą poprzedni klienci.

Kontakt:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]