Czego można nauczyć się na kursach modelowania 3D?

Korzystna oferta kursu modelowania 3D.

Świat rysunku nieustająco się przekształca i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych technik na rzecz tworzenia swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga obecnie znacznych nakładów finansowych – można po prostu ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który przy tym jest całkowicie bezpłatny.

Kursy modelowania 3D najlepiej w małych grupach

Obsługi każdego programu można nauczyć się samemu, jednakże proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często bywa bardzo irytujący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie dużo korzyści głównie tym, którzy niedawno poznali Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie rozmaitych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego instruktora. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które wymagają dopracowania i proponując ku temu trafne drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, by był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także pasjonatów 3D

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością poszukiwaną i cenioną zwłaszcza w branży projektowej, gier wideo i filmowej. Znajomość oprogramowania Blender 3D rozszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które później można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich kursów to po prostu artyści i hobbyści, którzy pragną rozwinąć swoje obecne umiejętności czy też znaleźć nowe formy wyrażania siebie.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]