Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Co powinieneś wiedzieć o digital painting kurs?

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także edytować grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich toku kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, filmem i grami komputerowymi.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]