Kurs rysunku – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą wakacyjnego kursu rysunku? Nie wahaj się! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Na kursy tego typu zapisują się również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, projektowaniem wnętrz czy digital designem. Świetnym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]