Catering kanapkowy – idealny na przyjęcia i spotkania w większym gronie

Jeśli chcesz zlecić catering przekąski, skieruj się na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Przygotowanie nawet ogromnej imprezy nie jest trudnością, gdy mamy wiele wolnego czasu na zamawianie potrzebnych produktów, jak również następnie własnoręczne przyszykowanie z nich pysznych przysmaków dla gości zabawy. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, ale nie oznacza to od razu, iż powinno się odpuścić pomysł świętowania znaczącej rocznicy. W takiej sytuacji warto poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Czym wyróżnia się catering kanapkowy?

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to usługa skierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, ale korzystają z niej regularnie także osoby prywatne i różnorodne instytucje szykujące szykowne bankiety. Polega ona na dostarczenie na event posiłków typu finger food, innymi słowy drobnych przekąsek, które można skonsumować stojąc i nie używając sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to danie na “jeden kęs”. Finger food to najczęściej tartoletki owocowe i warzywne, koreczki czy też kanapki. Ta odmiana cateringu doskonale zdaje egzamin na uroczystościach, gdzie organizatorom zależy na kontakcie zaproszonych osób. Umożliwia on uczestniczenie w długich rozmowach, przy czym nie ogranicza kontaktu tylko do osób siedzących przy jednym stole.

Zalety cateringu kanapkowego?

Zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie ma wiele plusów, które dostrzegą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się kłopotów z ułożeniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia gości imprezy. Dania oraz ciepłe i schłodzone napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy chcą. Ułatwia to organizację wydarzeń głównie w mniejszych wnętrzach, w których rozstawienie właściwej liczby stolików byłoby problematyczne. Catering finger food mimowolnie powoduje także, iż event ma mniej oficjalny, przyjemniejszy nastrój. Wypada zaznaczyć, iż menu z poręcznych przekąsek jest statystycznie tańsze niż wytworne obiady, a dodatkowo daje więcej opcji dobrania ich do gustów żywieniowych gości uroczystości. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to częstokroć bywało główną przeszkodą przy planowaniu wydarzeń firmowych.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]