Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Tu dowiesz się, jak zamówić catering na imprezy.

Okres letni obfituje w nadzwyczaj modne ostatnio imprezy plenerowe i pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w rozmaitych miastach w Polsce organizowane są benefisy, gale czy konferencje. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędną częścią są profesjonalnie przygotowane i zaserwowane posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Pyszne przekąski, profesjonalni kelnerzy – o cateringu na imprezę

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym urządzisz piknik albo zabukowałeś salę na imprezę? Świetnie! Teraz należy postarać się o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do smakowitych przekąsek, trunków i gorących dań. Miej na uwadze, że w czasie istotnych gal nie wystarczy postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu i być przekonanym, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy imprezy jest istotna – właściwy układ stołów, dopasowane dekoracje, ale też prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia z pewnością docenią również, jeśli dania będą prezentować się na talerzu jak w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Dlaczego opłaca się korzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezę?

Zaletą korzystania z oferty cateringu eventowego jest bezspornie to, że wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przygotuje znakomite dania, ale także drobiazgowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i przekąski zostaną dostarczone w umówioną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie popisem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, by obserwować z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W toku ustalania niuansów zamówienia podpowie ona, które potrawy, przekąski i napoje świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]