Czyszczenie i sprzątanie grobów

Zamów sprzątanie grobów Kraków

Chyba nikt z czytelników nie chciałby, aby nagrobki jego rodziny i przyjaciół były zaniedbane. Niestety jednak, niełatwo jest znaleźć czas na to, by się nimi zająć, odwiedzając groby jedynie przed najistotniejszymi świętami. Na szczęście jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w zapomnienie – wystarczy jedynie zlecić ich utrzymanie specjalizującej się w tym osobie. Jak znaleźć takie usługi? Co na nich zyskamy i ile będą kosztować?

Czyszczenie grobów – gdzie znaleźć?

Anonse firm proponujących czyszczenie grobów szybko wyszukamy w internecie – wystarczy wpisać właściwe frazy w wyszukiwarkę. Oprócz tego, przedsiębiorstwa tego typu zazwyczaj reklamują się również w okolicy nekropolii – kiedy uważnie sprawdzimy słupy z ogłoszeniami, na pewno znajdziemy odpowiednią w danym przypadku osobę.

Kto oferuje czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z wielu form pomocy oferowanych przez osoby opiekujące się pomnikami zmarłych najbliższych. Decydując się na skorzystanie z ich usług, możemy liczyć również na odnowę pomnika, montaż ławeczki na cmentarzu, palenie świeczek oraz pielęgnację roślin. Dostępne jest zamówienie pojedynczej usługi lub skorzystanie z oferty długoterminowej.

Koszty czyszczenia grobów

Na pytanie dotyczące kosztów opisywanych prac ciężko byłoby odpowiedzieć w kilku słowach, bo stawki nierzadko bardzo różnią się w wielu miastach. W największych polskich miejscowościach na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem mniej więcej 30 zł. Dwunastomiesięczna współpraca stała wyniesie nas zaś około 400 zł za jeden grób.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]