Do kogo kierowane są usługi księgowe

Usługi księgowe Katowice - tu sprawdzisz pełną ofertę

Stosy dokumentów, rzędy cyfr i niepewność co do tego, czy uzupełnimy je odpowiednio. A niebezpieczeństwo jest duże, bo pomyłki w finansach mogą skutkować dużymi mandatami oraz sporymi trudnościami firmy. Duża część niewielkich przedsiębiorstw nie jest w stanie zaangażować księgowego – jego pensja byłaby przecież wielkim wyzwaniem dla ograniczonego budżetu. Jeszcze mniej opłacalnym wyjściem będzie jednak prowadzenie finansów samodzielnie – łatwo wtedy o pomyłki, a te, jak wspomnieliśmy, mogą dać opłakane skutki. Co zatem zrobić? Najlepiej postawić na usługi księgowe oferowane przez profesjonalne biura rachunkowe.

Usługi księgowe – co to jest?

Usługi księgowe to zarówno uzupełnianie rejestrów operacji, ale też wiele innych spraw, jakie mogą być źródłem trudności dla przeciętnego przedsiębiorcy. Zwykle w ramach usług świadczone jest również pełnomocnictwo na spotkaniach z bankami i US. Usługi księgowe to również sprawy związane z kadrami – naliczanie wielkości pensji i sprawy podatkowe.

Co zyskasz z usługami księgowymi?

Na usługi księgowe warto postawić zwłaszcza dla bezpieczeństwa, które nam oferują. Nie będzie trzeba stresować się tym, czy właściwie wypełniliśmy wszelkie deklaracje, unikając jednocześnie wysokich mandatów. Należy także wspomnieć o tym, że dzisiejsze usługi księgowe są zazwyczaj prowadzone online – a to owocuje wygodą oraz szybkością. Kooperacja z biurem rachunkowym to też duża oszczędność – jest mniej kosztowna niż zatrudnienie specjalisty na stałe.

Kontakt:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]