Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Złóż wizytę w firmie cateringowej w Krakowie - tu uzyskasz fachową pomoc profesjonalistów.

Gdy aranżujesz wystawny event prywatny bądź biznesowy, na który spraszasz ogromną liczbę uczestników, prawdopodobnie nie będziesz mógł na własną rękę zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując soki oraz szybkie przekąski w supermarkecie – prestiżowe eventy najczęściej wymagają odpowiedniej oprawy także w kwestii dań. Wszak nie przystoi rozstawić na stolikach uczestników samych herbatników i wody mineralnej. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Rodzaje usług cateringowych

Firmy oferujące usługi cateringowe z reguły świadczą kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji komunii, chrzcin lub ślubów, catering dla firm oraz catering świąteczny, a więc obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są szczegółowo dopasowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, dlatego znacznie różnią się np. kosztem oraz rodzajem dań oferowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej warto pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować własne oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze imprez różnego rodzaju to codzienność, więc doświadczenie zdobyte w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które zadowolą większość zaproszonych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej pozwala zaoszczędzić czas

Organizacja poczęstunku nawet dla niewielkiej grupy gości może stać się ogromnym problemem, szczególnie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy spożytkować na zaplanowanie pozostałych kluczowych elementów imprezy. Jest to również możliwość uraczenia gości pysznymi potrawami przygotowanymi przez zawodowych szefów kuchni. Warto przy tym podkreślić, że ważnym przymiotem posiłków, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale także ich prezencja. Co więcej firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają też własną ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]