Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdynia jest jednym z najszybciej rozwijających się miast na Pomorzu – z niedużej rybackiej wsi powstałej w 1926 roku błyskawicznie przeobraziło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą inwestorów oraz turystów. Chciałbyś przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Dowiedz się, co zwiedzić i gdzie najlepiej znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i pokoje w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najbardziej lubianych przez turystów miejsc w Gdyni. Podróżnych przyciągają między innymi muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, trasy spacerowe i restauracje. W czasie wakacji w Gdyni należy też odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Atrakcji dla turystów z maluchami dostarczy z kolei infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Pragniesz przyjechać na kilka dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową obejmującą sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują podróżnym wysoki komfort i prywatność, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z telewizorem, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, a także deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym przeżyć. Pokoje typu bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i apetyczne posiłki w atrakcyjnej cenie.