Kto i dlaczego korzysta z usług biur detektywistycznych?

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, znaleźć bezcenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi wierności partnera, zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem lub ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze pozyskanie cennych informacji.

Kto najczęściej korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Z usług agencji detektywistycznych często korzystają osoby chcące wykazać niewierność żony lub męża i przedstawić je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w sprawny i szybki sposób zdobyć niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich personel ma dodatkowo praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w sądzie.