Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Na joannaklusak.com dowiesz się jak skorzystać ze wskazówek architekta Kraków

Pracownia architektoniczna oferuje obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą osiedlić się w ergonomicznym i wygodnym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować całościowy projekt obiektu, a potem aktywnie nadzorować rozwój robót, zaplanować odbudowę budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz niespotykanych, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom odróżniał się od wielu domków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a w tym samym czasie po prostu wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te uwzględniające aktualne trendy w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Przykładowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, biura, pensjonaty czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektów może również przygotować plan funkcjonalnych i pojemnych garderób, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]