Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

Chcesz zobaczyć, kto sporządza wirtualny spacer w salonach piękności? Koniecznie zajrzyj tutaj.

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy czy też nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia, które układają się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do sąsiednich miejsc budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery można dodawać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko wykonają taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Można również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak salon piękności bądź lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]