Opróżnianie strychów po remontach

Sprzątanie strychów wcale nie musi być związane z bałaganem. Funkcjonuje mnóstwo instytucji, które wspomagają ten proces, wyposażając osoby prywatne w narzędzia potrzebne przy oczyszczaniu nieruchomości. Jakie to narzędzia? Sprawdźmy to.

Sprzątanie strychów – zbędne sprzęty

Modernizacje budynków to dość wyczerpujące zajęcia, które mało kto lubi. Gruz należy usunąć, wykorzystując do tego celu wydzierżawione wcześniej zbiorniki. Takie akcesoria wspomagające opróżnianie strychów można wynająć u specjalistycznych firm, funkcjonujących na terenie całej Polski (np. w Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie). Za odpowiednią stawkę można je wypożyczyć na ustalony wcześniej czas (na przykład pięć dni). Koszt posprzątania śmieci ze strychu nie jest duży – uzależniony jest od metrażu lokalu i modelu sprzętów przeznaczonych do recyklingu (pralki, monitory lub baterie).

Sprzątanie strychów – odpady wywieź do utylizacji

Dzięki takim propozycjom nie musimy sami sprzątać sprzętów ze strychu – fachowcy zrealizują całość prac szybko i sprawnie. Do tego jeszcze pracownicy firmy zapakują odpady do specjalnego kontenera i przewiozą go do utylizacji. Zalegające urządzenia AGD muszą być poddane zabiegom zapobiegającym skażeniu natury, nie możemy z tego powodu na własną rękę ich rozkręcać i wywozić. Dlatego jeśli planujemy opróżnić dużą powierzchnię – skontaktujmy się z fachowcami, którzy dysponują wysokiej jakości akcesoriami i mają możliwość zutylizowania śmieci, niezależnie od tego czy jest to gruz, czy niedziałający telewizor.