Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Potrzebujesz wykonać projekty wnętrz mieszkań Kraków? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na joannaklusak.com

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Warto zatem zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]