Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Sprawdź, jak zamówić catering firmowy Katowice.

Ważne negocjacje biznesowe, konferencja czy warsztaty – każda większa firma prawdopodobnie kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie posiłków oraz napojów dla jego gości. Jeśli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się duże tłumy, warto zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – na czym polega taka usługa?

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to wydarzenia trwające przeciętnie po 5-6 godzin, w wielu przypadkach także przez parę dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują dokładny grafik prelekcji, między którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy krótkie przerwy, w czasie których niemożliwe jest spożycie sycącego posiłku w okolicznej jadłodajni. Stąd nieodzowne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet zabrać ze sobą na salę, w której odbywa się szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa zabrudzenia ubrania i rąk. Oferta cateringu biurowego obejmuje również dostarczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważny element kursów biznesowych

Przerwy kawowe są niezwykle potrzebne, pozwalają bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Oprócz tego jest to także możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźnej atmosferze problemów poruszanych na kursie. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nigdy nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów lub płatnych kursów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, zagryzając zakupione po drodze w piekarni czy też własnoręcznie zrobione kanapki. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podniesie więc wagę wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o komfort uczestników.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]