Panoramy sferyczne i wirtualne spacery zleć fotografowi Google

fotograf Google, rekomendowany fotograf Google Nowy Sącz

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, wskazane jest zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania materiałów fotograficznych, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym charakteryzuje się profesjonalizmem. By pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością potrafi wykonać rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy niepoprawnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też często dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w trakcie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na pozostałe serwisy np. Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo reklamować się szczególnym logo, które sygnalizuje, iż posiada on odpowiednie umiejętności i jest profesjonalistą w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]