Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Więcej w temacie Balice parking na http://bit.ly/2RC0wGJ

Latanie jest popularnym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]