Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Zamów catering okolicznościowy.

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz uczcić ją wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczna grupa osób, które wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także uraczyć je smacznymi napojami i daniami. Możesz postarać się przyrządzać je na własną rękę, jednakże przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Na dodatek to twoje święto i chcesz się nim nacieszyć, a nie zamknąć się w kuchni bądź robić za kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie posiłków na rodzinne święta zalecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wynajem sali nie jest już niezbędne

Gdy wspomina się o usłudze cateringu gros osób myśli z miejsca o spotkaniach firmowych lub cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru pani domu była samodzielna organizacja ważnych imprez rodzinnych i tylko przy rzeczywiście dużej liczbie biesiadników dopuszczała ona opcję skorzystania z fachowej pomocy w tym zakresie. I rzeczywiście, przez wiele lat usługa cateringu nie zapewniała obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a w wielu przypadkach nawet tych większych, jeśli nie łączyło się to z wynajęciem sali. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy zechcemy urządzić zabawę we własnym mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce smaczne menu.

Menu dopasowane do życzeń klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest usługą zamawianą na każde rodzinne wydarzenie. Najlepsi kucharze bez problemu opracują menu harmonizujące ze stylem imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering na chrzciny, na imieniny lub na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa studniówek, komersów oraz półmetków. Wypatrując firmy oferującej taką usługę radzimy wybrać taką, która będzie mogła dopasować menu do życzeń i portfela zamawiającego, jak również wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. pomagając w przystrojeniu i rozstawieniu stołów czy udostępniając profesjonalnych kelnerów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]