Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie organizację przyjęć.

Gdy ktoś mówi o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy sprasza się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to też chrzciny, komunie święte oraz „osiemnastki”. Kiedy lista gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji powinniśmy wynająć odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj uczestnikom zabawy właściwe warunki

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. imieniny bądź osiemnastka, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, gościom powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei imprezy, w których dużą część uczestników stanowią kilkulatki, między innymi komunie czy chrzciny, warto wyprawić w lokalu, który poza użyczeniem sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znudzą się za szybko uroczystością i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Dania podawane gościom także trzeba dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po usługi firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Organizacja przyjęć w okolicy Krakowa

Wyszukanie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest stosunkowo proste, ale rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście królewskim duchu odbywają się tu chrzciny, przyjęcia komunijne i – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez trudu można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy zabawa zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia dań, przez ułożenie oraz ozdobienie stołów, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]