Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Co powinieneś wiedzieć o parkingi Kraków lotnisko?

Sposobność trafienia także w bardzo oddalone miasta świata, wygoda i szybkość – to największe zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały olbrzymie uznanie. Podróż, której elementem jest przelot, wiąże się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością problem dostania się do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia połączone z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji telefonicznej, dlatego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca do postawienia auta. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest szczególnie istotne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Gdy wybierzemy usługi oferowane przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się także szeregu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest oczywiście opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Na dodatek kierowcy mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]