Polski producent przyczep, naczep i pojazdów specjalnych

Branża związana z transportem ciągle się rozwija, m.in. za sprawą globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków eksportu i importu. Z tej przyczyny wymaga też coraz to lepszych rozwiązań, szczególnie tych koncentrujących się na modernizacji procesów przewozu produktów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieprzerwanie zmieniającym się wymogom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –kubaturowe, solo i BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy solo (np. z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek), kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To również producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym wojska, jak i oddziałów specjalnych. Do produkcji stosowane są zawsze surowce najwyższej jakości, dostarczane przez cenionych partnerów. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie 3 dekady umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie coraz to lepszych rozwiązań na najwyższym poziomie, co poświadcza m.in. powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie wyjątkowo wymagających ładunków.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym zakładzie w miejscowości Malnia lub w paru punktach ASO), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej niezbędne reperacje dokonywane są na obszarze całej Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o zabezpieczenie konsumentów, którzy decydują się na naprawy samodzielnie. Części zamienne do przyczep firmy są dostępne w każdej chwili, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu przyspiesza to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.