Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Zdjęcia 360 stopni. Kliknij tutaj, aby skorzystać z usług profesjonalistów

Zdjęcia 360 stopni to niesłychanie atrakcyjna i nowoczesna metoda prezentowania pomieszczeń lokali usługowych i zakładów pracy. Przeważnie widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale również natrafiamy na nie na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na profilu firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak zatem możesz zastosować panoramy sferyczne do promowania Twojej firmy? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Czym są panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które możemy patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia generuje wrażenie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie nieruchomości, lokalu lub budynku poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju wykonuje się przy pomocy specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych jest możliwość wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealna metoda na popularyzację Twojego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia wnętrza biura, lokalu usługowego albo hotelu. Taka forma fotografii jest dużo bardziej interesująca oraz pozwala wnikliwie poznać konkretne punktem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność do usług przez nas oferowanych, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto opublikować na Facebooku przede wszystkim kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na najwyższej jakości wnętrzach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną czy też po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym pracujemy.

Do wykonania zdjęć 360 stopni zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż teoretycznie można zrealizować na własną rękę, niemniej jednak do celów marketingowych wskazane jest wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję wykonania najlepszej jakości zdjęć, które oprócz tego będą ciekawsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do przygotowania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]