Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Wszechobecność internetu oraz łatwość użycia go do znalezienia potrzebnych usług i artykułów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – istotna jest przecież obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, świadczących usługi tylko na niewielkim obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Szczecinie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoją ofertę ewentualnym odbiorcom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych korzystają na ogół z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “restauracja bliskowschodnia kraków”, “wizażystka kraków” albo “sklep z elektroniką kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych firm na pokazanie swojej oferty docelowym klientom, mieszkającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO zorientowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży optymalizacji, pozycjonowania oraz projektowania stron www od prawie 15 lat. Przez ten czas dobrze rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę contentu, optymalizację techniczną strony, jak również pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować codziennie efekty pozycjonowania.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]