Pozycjonowanie – to się opłaca

Pozycjonowanie Krakow - usługa dostosowana do waszych potrzeb

Pozycjonowanie to wiele prac mających na celu poprawienie widoczności stron w organicznych wynikach wyświetlanych w wyszukiwarce. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w wynikach wyszukiwania, tym więcej odwiedzin na witrynie, co ostatecznie powinno skutkować zwiększeniem liczby transakcji firmy. Innym plusem tego działania jest budowa rozpoznawalności marki, usługi lub produktu.

Google analizuje każdą witrynę internetową na podstawie mniej więcej dwustu najrozmaitszych wskaźników. Efekt tej diagnozy warunkuje to, na którym miejscu strona lub jej podstrona pokaże się użytkownikowi przeglądarki w SERP na daną frazę. Za niezmiernie ważne czynniki rankingowe zawodowcy ds. SEO uznają między innymi jakość treści, prędkość ładowania, jak również linkowanie (off-site oraz on-site).

Wyszukując w wyszukiwarce Google dowolne słowo, użytkownik otrzymuje wykaz stron, które algorytm uznał za najlepiej dopasowane do szukanego hasła. Jakie adresy wyświetlają się w wynikach na najlepszych pozycjach? Głównie te, których treść jest niepowielona z innych witryn oraz dobrze nasycona przemyślanymi słowami kluczowymi. Na pozycje wpływ ma też właściwie zoptymalizowany kod HTML, prędkość ładowania się strony (nie tylko w wersji na urządzeniach przenośnych, lecz i desktopowej), jak również reputacja stron internetowych kierujących linki do naszej witryny.

Czy opłaca się zlecić pozycjonowanie i optymalizację sklepu albo strony internetowej zewnętrznemu podmiotowi?

Algorytm Google systematycznie ulega zmianom, dlatego warto powierzyć pozycjonowanie stron i sklepów internetowych ekspertom. Świetnym wyborem będzie firma SEO posiadająca wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. W takich agencjach pracuje wielu specjalistów nie tylko od optymalizacji, lecz także marketingu internetowego czy kodowania. Zlecając pozycjonowanie podmiotowi zewnętrznemu zaoszczędzone czas i środki można przeznaczyć na inne akcje marketingowe, które dodatkowo rozwiną firmę.

Prowadzisz firmę? Pozycjonowanie to teraz konieczność!

Pozycjonowanie to głównie oferta skierowana do właścicieli stron, które służą do ekspozycji i sprzedaży usług bądź produktów firmy. Prowadząc dowolny biznes nieroztropnie jest w dzisiejszych czasach nie posiadać własnej strony firmowej bądź ją utworzyć, jednak zaniechać jej pozycjonowanie. Biznes to ciągła rywalizacja o dotarcie do kolejnych klientów. Według szacunków prawie 97% klientów poszukuje w internecie opinii o lokalnych usługach, co klarownie wskazuje do jak szerokiej grupy klientów można tą metodą dotrzeć. A wyświetlenie się adresu strony czy sklepu w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w Google bardzo zwiększa prawdopodobieństwo, iż klient wybierze naszą ofertę.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]