Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Oferta opieki technicznej WordPress w najlepszej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

WordPress, który powstał głównie jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się nadzwyczaj rozpowszechnionym CMS-em. Dzięki temu, iż bez trudu można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a przy tym jest niezwykle szybki, wykorzystuje się go aktualnie do projektowania sklepów internetowych i wymyślnych stron. Jednakże ten CMS może być przyczyną przykrych niespodzianek, dlatego ważną i przydatną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ cyklicznego wdrażania nowych wersji CMS-a

Utrzymanie strony www na aktualnej edycji WordPressa jest niewątpliwie podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednak firmy po postawieniu strony zapominają o cyklicznej instalacji kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają stronę na cyberataki czy infekcję przez malware. Oprócz tego, mimo iż WordPress jest nadzwyczaj prostym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować niespodziewanymi kłopotami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu lub strony. W związku z tym istotne jest, aby czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie działu IT, należy zlecić opiekę nad stroną www znawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie utrzymania WordPressa?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych podmiotów, którzy troszczą się o skuteczne i trwałe funkcjonowanie ich strony oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest także blogerom oraz freelancerom prowadzącym prywatne strony www. W bazowym oferowanym pakiecie zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji WordPressa i usuwanie następstw ataków. W pakietach rozszerzonych oferowane są także rozmaitego typu monitoringi (np. zmian treści, logowań użytkowników i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]