Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/ zlecisz organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy państwa młodych i ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na organizację przyjęcia dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten ważny wieczór w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – jakie czynniki należy wziąć pod uwagę?

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy musi rozważyć parę bardzo ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników wesela, żeby mieć pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, aby mieli gdzie tańczyć. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego będzie łatwe. Jeśli na przyjęcie weselne poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, trzeba szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża baza hotelowa. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli udekorowanie stołów, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i ułożenie menu. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z olśniewającą oprawą

Narzeczeni z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą zorganizować wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne urządza się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się porywającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ok. 130 osób. Imprezę można wyprawić także w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała nawet 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli 40 minut.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]