Smaczne i piękne dania – dlaczego warto zamówić catering na wesele

Catering weselny - więcej o tej usłudze odnajdziesz tu.

Imprezy okolicznościowe, które są na ogół ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, śluby bądź komunie, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, w których uczestniczy nierzadko blisko sto osób. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę zaplanować menu, a później przygotować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie przewidziane jest na wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć wysoki popyt na catering weselny.

Catering na wesele – wybierz doświadczonych kelnerów i kucharzy

Organizowanie imprezy weselnej to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na ustalanie listy gości, dobór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości zakąsek i trunków serwowanych podczas przyjęcia, a co istotne – przygotowanie gorących dań, które oczarują zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na weselu musi mieć należytą oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, iż stoły będą prawidłowo nakryte i cudownie udekorowane, dania będą wyśmienite i widowiskowo ułożone na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie podawać gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, kelnerów i kucharzy, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Catering weselny – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela kierują się swoimi zasadami, zarówno w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zwykle posiadają ułożone uprzednio menu proponowanych dań głównych, trunków i deserów pasujących do charakteru wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy bądź dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma zatem możliwość sam ułożyć jadłospis z sugerowanych potraw. Trzeba jednak zaznaczyć, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i często na prośbę zamawiającego podejmują się przyrządzenia unikalnych zestawów dań.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]